Přehled nejatraktivnějších slev na Lipně a okolí

 

Nové vydání průvodce Grenzgenial s platností do 30.6.2020

Aktuální vydání oblíbeného turistického průvodce Grenzgenial Vám opět přináší desítky tipů a slev pro volný čas nejen z Lipenska, ale i blízkého okolí včetně příhraničí. Průvodce, kterého pořídíte za 200 Kč (nebo zdarma k pobytu u spolupracujících ubytovatelů) Vám pomůže během Vaší dovolené ušetřit stokoruny i více. Nové vydání průvodce je platné až do 30. června 2020.

Hodnotné výhody z Lipenska i příhraničí

Turistický průvodce Grenzgenial má formát malé praktické knížky, která se vám snadno vejde do kapsy. V ní najdete bezmála 80 tipů pro volný čas (jak letní, tak zimní sezónu) včetně odtrhovacích kuponů na hodnotné slevy o celkové hodnotě přes 10 000 Kč. Turistického průvodce Grenzgenial zakoupíte za 200 Kč ve vybraných informačních centrech na Lipensku, u partnerských ubytovatelů a v dalších prodejních místech. Přehled prodejních míst zobrazíte ZDE.

 

Užijte si volný čas na Lipně tak pestře a výhodně jako nikdy před tím

Slevy pro volný čas v průvodci Grenzgenial jsou natolik hodnotné, že stačí využít 1-2 poukazy a peníze investované do nákupu průvodce se vám vrátí bohatě zpět. Během vícedenního pobytu tak ušetříte stokoruny i více. Většina slev navíc platí i během hlavní turistické sezóny.

PŘEHLED NEJAKTRAKTIVNĚJŠÍCH VÝHOD PRO BABÍ LÉTO A PODZIM

Babí léto a podzim na Lipně patří k nejkrásnějším obdobím a rozhodně stojí za návštěvu. Okolní krajina hraje všemi barvami, davy turistů jsou už pryč a vy si tak můžete vychutnat plnými doušky svůj pobyt u „jihočeského moře“.

Projeďte se okolo jezera!

Výlet na kole, koloběžce či inline bruslích okolo Lipna musíte vyzkoušet! Hned v několika půjčovnách (např. Lipno Centrum v Lipně nad Vltavou či Sport Řezáč ve Frymburku) obdržíte s průvodcem Grenzgenial slevu 1+1 osoba zdarma na zapůjčení kola či koloběžky na celý den. Díky tomu ušetříte několik set korun, a to už se vyplatí!

TIP: Pokud během vašeho výletu plánujete využít převoz ve Frymburku či Horní Plané, potěší Vás rovněž sleva 1+1 osoba zdarma (vč. kola).

Když se zkazí počasí, relaxujte ve wellness!

Průvodce Grenzgenial vám jako jediný přináší exkluzivní slevu do nedávno rozšířeného Aquaparku se saunovým světem ve Wellness Hotelu Frymburk, kde si užijete vnitřní i venkovní bazény a celou řadu saun! Kdo to má do Frymburku daleko, může využít lákavou výhodu do bazénu ve Volarech a také do Wellness & Spa v hotelu Resort Relax v Dolní Vltavici

TIP: Hopsárium v Lipně nad Vltavou či bowlingové dráhy ve Frymburku nebo Vyšším Brodě jsou rovněž ideálním tipem, jak s dětmi či přáteli zabít nudu, když je venku hnusně.

Poznejte „jihočeské moře“ z lodní paluby

Vyhlídkovou plavbu nádhernou lodí Adalbert Stifter musíte zažít! Z otevřené paluby budete mít nádherné výhledy na jezero i okolní šumavské kopce a díky průvodci Grenzgenial pojede 2. osoba ve dvojici zcela zdarma!

TIP: Řeka Vltava už v září či říjnu není přeplněná opilými vodáky, a proto vám doporučujeme využít poukaz na slevu 125 – 150 Kč na výlet na raftu či kánoi. Buď z Vyššího Brodu, nebo v Národním parku Šumava z Pěkné do Nové Pece.

 

Zabavte děti, až usnou únavou

Vzrušující jízda hned na dvou bobových dráhách na Lipně, jedinečná expozice živých sladkovodních i mořských ryb ve Frymburku, dovádění v lipenského Hopsáriu nebo snad motokáry v Horní Plané? Všechny tito tipy (samozřejmě s atraktivní slevou) zaručeně zabaví vaše děti a vy budete mít večer jen pro sebe.

TIP: Vezměte děti na ryby! Soukromé rybníky v Černé v Pošumaví jsou plné nádherných Sivenů amerických a Pstruhů duchových, prut i návnadu vám zapůjčí k rybářskému lístku a čerstvě ulovené ryby si můžete vzít s sebou na večerní grilovačku. Pokud si rybářský lístek i se zapůjčeným vybavením koupí jedna osoba, druhá ho má zdarma.

Ochutnejte sezónní i regionální speciality

Během každého výletu člověku vyhládne, a proto přijde vhod i některá z lákavých výhod do vybraných restaurací okolo Lipna nebo v Českém Krumlově. Průvodce Grenzgenial myslí i na milovníky fast foodů s voucherem na 1+1 Big Mac Menu do „mekáčů“ v jihočeském kraji.

 

 

Nové výhody ve vydání průvodce Grenzgenial 2019/20

Wellness Hotel Frymburk – Aquapark & saunový svět

Sleva 15 % na celodenní vstupné do aquaparku a saunového světa pro 1 – 2 osoby. Platnost ve dnech pondělí – pátek. Sleva neplatí v červenci a srpnu, o státních svátcích a v termínu: 23.–31.12.2019!

Plavecký bazén ve Volarech

Vstup na 3 hodiny do bazénu vč. parní komory a saun za cenou 2hodin. Voucher platí pro 1 – 5 osob. Sleva neplatí od 24.-31.12.2019.

Wellness & Spa v Hotelu Resort Relax (D. Vltavice)

2+1 dítě zdarma. Při zakoupení 2 dospělých vstupů na 2 hodiny, 1 dítě do 14 let zdarma.

Sleva platí ve dnech pondělí – čtvrtek. Neplatí o svátcích!

Regionální muzeum v Českém Krumlově

1+1 VSTUPENKA pro 2. osobu zdarma.

Půjčovna lodí a raftů Vltava – Petr Putzer (Vyšší Brod)

SLEVA 150 Kč. Při jednorázovém využití služeb naší půjčovny za 1000 Kč a více vám z konečného účtu odečteme 150 Kč.

Adventure Park – Černá v Pošumaví

Sleva 20 % na zapůjčení koloběžek. Poukaz platí pro 1 – 5 osob.

Paintball Lipno (Frymburk)

2+1 osoba ZDARMA. Při zakoupení hracího balíčku 2 osobami obdrží 3. osoba zdarma hrací balíček (vstup, maska, rukavice, kombinéza, zbraň, vzduch, munice) ve stejné nebo nižší hodnotě.

Půjčovna lodí a šlapadel – Kemp U Kukačků (Pihlov)

2+1 HODINA ZDARMA. Zapůjčení mořského kajaku, paddleboardu, šlapadla, kánoe či pramice na 3 hodiny za cenu 2 hodin.

Leggero – špičkové švýcarské vozíky a kočárky za kolo

SLEVA 1 500 – 3 000 Kč̌ na nákup nového vozíku Leggero.

Lyžařská škola v Parku Frymburk

1+1 OSOBA ZDARMA. Při zakoupení privátní výuky na 1 nebo 2 hodiny má 2. osoba privátní výuku ve stejné hodnotě zdarma.

Restaurace v Penzionu U přívozu (Frýdava)

Ke kompletnímu menu „polévka a hlavní jídlo“ 1 nápoj zdarma: 0,3l kofola nebo 0,3l piva.

Poukaz je jednorázový a max. pro 4 menu.

Restaurace v Hotelu Racek (Černá v Pošumaví)

SLEVA 125 Kč̌ na konzumaci v restauraci. Sleva platí při celkové jednorázové konzumaci 1000 Kč a více.

Restaurace v Hotelu Jestřábí

DEZERT ZDARMA. K 1 hlavnímu jídlu obdržíte 1 dezert zdarma. Poukaz platí pro 1 – 5 osob.

Kavárna & cukrárna U tří koček (Horní Planá)

4+1 DEZERT ZDARMA: Při jednorázovém zakoupení 4 libovolných dezertů obdržíte navíc 1 dezert zdarma.

Více informací se dozvíte na www.grenzgenial.cz